Diānas Černes nesen klajā laistā dziesma “Tik daudz ir Tevī” ir iekļauta Vācijas radiostacijas Lounge Plus FM 105,6 programmas rotācijā Rostokā.

Latviešu dziedātājas dziesma “Tik daudz ir Tevī” no šī gada 13. maija ir klausāma Vācijā “Loung Plus - Chillout Radio” FM viļnos Rostokā (105,6 FM), kā arī internetā www.loungepluse.de

Īpašs šis gadījums ir ar to, ka “Tik daudz ir Tevī” ir pirmā dziesma latviešu valodā vairāku desmitu gadu vēsturē, kura tiek atskaņota kādā no Vācijas radiostacijām.

“Lounge Plus - Chillout Radio” programmas direktors Normen Sträche ( Normen Štrehe ) stāsta par savu izvēli iekļaut šo dziesmu programmā:

“Diānas Černes jaunā dziesma “Tik daudz ir Tevī” perfekti iederās mūsu radio mūzikas formātā savas maigās balss un izjustā dziedājuma dēļ. Šīs dziesmas kompozīcija un teksts rada mūsu klausītājiem tik vajadzīgo relaksējošo, atslābinošo un nomierinošo atmosfēru. Un, galu galā, mūsu radio staciju un talantīgo mūziķi - Diānu Černi vieno mūsu kopējā Baltijas jūra un tās piekraste.”

Pati dziedātāja un dziesmas autora priecīgi komentē šo negaidīto pavērsienu:

“Esmu pateicīga par šo iespēju ieskandināt Vāciju ar mūziku mūsu dzimtajā valodā, kura ir tik skaista un arī salīdzinoši reti sastopama plašajā pasaulē. Lai labi skan un tālu skan! Un, protams, priecājos, ka tā ir tieši mana dziesma, kuru vācu auditorija tagad klausīsies ik dienu!”

Dziesma “Tik daudz ir Tevī” ir ieskaņota 432,1 Hz frekvencē, kura ir cilvēku ar visumu un dabu sinhronizējoša, harmoniju vairojoša un cilvēku viņa patiesajai dabai tuvinoša. Dziesmas aranžētājs un studijas producents ir Jānis Narbuts un tā tika ierakstīta White Wide Production studijā Rīgā.