Grupa "Carnival Youth" izdod jaunu ierakstu – albumu "Naivais ku-kū", kas sastāv no gan par klasiku kļuvušo, gan jaunāko latviešu filmu spilgtāko skaņu celiņu pērlēm jaunās, pašu veidotos aranžējumos.

Pēdējā gada laikā kino dziesmu koncertprogramma "Naivais ku-kū" grupai ļāva sastapties ar visu paaudžu klausītājiem vairāk nekā 60 koncertos visā Latvijā.

"Nu beidzot esam gatavi mūsu auditorijai nodot šīs dziesmas arī studijas ieraksta formātā, kurā aranžijas izstrādātas vēl rūpīgāk un niansētāk, lai ļautu tām pavadīt arī jūsu ikdienas dzīves ritumu. Gatavojot brīvdienu brokastis, braucot mašīnā ar draugiem vai klusi pastaigājoties vienatnē, "Naivais ku-kū" albums ir gatavs būt par tavu kompanjonu," stāsta grupas dalībnieks Roberts Vanags.

Albums pieejams visās straumēšanas platformās un jau drīzumā būs pieejams arī CD formātā, to jau tagad ir iespējams pasūtīt grupas mājas lapā www.carnivalyouth.lv

Sadarbībā ar režisoru Uģi Olti tapis mūzikas video Imanta Kalniņa dziesmai "Piena ceļš" no 1985. gada filmas "Sprīdītis", ko "Carnival Youth" arī jau pavisam drīz nodos skatītāju vērtējumam.