3. februārī leģendārās pilsētas kapelas BUMERANGS  jaunākais dalībnieks, vairāku dziesmu tekstu un melodiju autors, valstsvīrs Vents Armands Krauklis svinēs 60 gadu jubileju un pirmo reizi ierakstījis dziesmu kā solo mākslinieks.

“Tā kā Bumerangs tagad uzstājas vien pāris reizes gadā un vēl retāk ieraksta dziesmas, vēlējos uz savu dzimšanas dienu ierakstīt dziesmu, kas atbilstu šā brīža noskaņai. Pajautāju komponistam Jānim Lūsēnam vai viņam nav kāda  man piemērota dziesma. Jānis padomāja un atvēlēja dziesmu ar Kārļa Skalbes vārdiem DRAUGS, KUR LAIMĪGS ESI BIJIS, kura radīta sen, Piebalgas pusē pat folklorizējusies, bet nekad nav ierakstīta skaņu ierakstu studijā.

Aranžiju radīja un pavadījuma iespēlēja Jāņa Lūsēna dēls Jānis Lūsēns (juniors).

"Esmu sasniedzis vecumu, kad gribās atcerēties bērnību, jaunību, pabūt tā laika vietās un sajūtas ir ļoti līdzīgas tām kādas Kārlis Skalbe atklāj  šajā brīnišķīgajā dzejolī un Jānis Lūsēns - skaistajā, smeldzīgajā melodijā. Šī dziesma ir dāvana man pašam, tuviniekiem, draugiem un, cerams, daudziem klausītājiem tālu un tuvu,“ tā jubilārs.

 

Pilsētas kapela Bumerangs no Valkas dibināta 1986. gada vasarā un jau pavisam drīz kļuva populāra, pirmā no lielajām skatuvēm spēlējot līdz tam aizliegtas dziesmas un pulcējot visu vecumu klausītājus. Trīs koncerti dienā un galā balle – tas bija ierasts režīms ne vienu gadu vien. Maz saņēmuši oficiālas atzinības, toties pār pārēm saņēmuši tautas mīlestību.