2021. gada vasarā Latvijas leģendārā grupa "Eolika" ar gada novēlošanos beidzot varēja doties koncertturnejā, lai atzīmētu savas darbības 40 gadu jubileju. Sastādot koncerta programmu, komponists, grupas dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Boriss Rezņiks vēlējās otrās daļas sākumā iekļaut kādu instrumentālu kompozīciju. Par tādu tika izvēlēta 1983. gadā sarakstītā melodija “I Will Return”ar Ārijas Elksnes vārdiem, kuru toreiz ierakstā iedziedājis Dainis Dobelnieks.

Šajos jubilejas koncertos skaņdarbs tika aranžēts kā solo diviem saksofoniem – Raivo Stašāna un Zinta Žvarta izpildījumā. Jau no pirmā koncerta bija skaidrs, ka aranžējums un skaņdarbs kopumā ir izdevies ļoti  spēcīgs un emocionāls, un bija skaidrs, ka šī versija būtu jānofiksē un jāieraksta. Grupas dalībnieki šo ierakstu izveidoja kā apsveikumu cienījamajam komponistam 75 gadu jubilejā.

Ierakstā piedalījās: Laima Miltiņa, Zane Gudrā – vokāls, Jānis Miltiņš – taustiņinstrumenti, Jānis Bērziņš – ģitāra, Jānis Rubiks – bass, Viesturs Samts – sitamie instrumenti. Vēlāk, uzrunājot video režisoru Donatu Baidaku, tika izlemts, ka audio skanējumam būtu labi pievienot arī video stāstu. Interesanti, ka šī frāze “I Will Return” ejot gadiem nav zaudējusi savu aktualitāti un arī šodien  katram cilvēkam ir savas pārdomas par to.