Mūzikas un mākslas festivāls „Bildes” aicina piedalīties akcijā "Apglezno un nobildē arī Tu savu pastkastīti", tādējādi kļūstot par festivāla neklātienes dalībnieku. Akcijas laikā privāto pastkastīšu īpašnieki kopā ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem tiek aicināti radoši izdaiļot savas piemājas pastkastītes.

Apgleznošanā var piedalīties arī uzņēmumi, izglītības iestādes, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Interesantāko darbu autori saņems pateicības rakstus un pārsteiguma balvas, un pastkastītes dekorēšanai var izmantot jebkādus materiālus un tehnisko izpildījumu. Divas pastkastītes fotogrāfijas - vienu tuvplānā, otra - reālajā vidē - līdz 2020.gada 10.septembrim nosūta uz e-pasta adresi "pastkastites@bildes.lv". Vairāk informācijas festivāla „Bildes” mājas lapā.

Vēstulē jānorāda darba autora vārds, uzvārds, vecums, kā arī pastkastītes atrašanās vietas adrese, darba nosaukums un īss stāsts par pastkastītes dekorēšanas ideju.

Tāpat mākslas darbu autori ir aicināti publicēt savas apgleznotās pastkastes un to tapšanas gaitu sociālajos tīklā "Facebook", "Instagram", "Draugiem.lv", izmantojot tādus tēmturus kā "#Pastkastites" un "#paliecmājās", pievienojot "@FestivalsBildes", lai "Bilžu birojs" varētu sekot līdzi un dalīties ar šiem ierakstiem savu sociālo tīklu profilos.