Tuvojoties māmiņdienai, bērnu vokālais ansamblis “Karameles”, pedagoģes Evas Leimanes vadībā, nācis klajā ar sirsnīgu dziesmu “Vecākiem”. Skaņdarbam, ko sarakstījusi dziesmu autore Anita Tīlena, tapis arī aizkustinošs video, par kura izveidi jāpateicas Dainai Kricmanei - Vilciņai. Kompozīcijas muzikālais noformējums uzticēts producentu apvienībai White Wide Production, kurā darbojas mūziķi Jānis Narbuts un Oskars Deigelis.

“Ar šo dziesmu bērni vēlas teikt vislielāko paldies saviem vecākiem - par to, ka ir nenovērtējams atbalsts, esot blakus it visā. Mīlestība no vecākiem ir tā, kas ļauj bērnam būt pašam un piepildīt savus sapņus,” pauž ansambļa vadītāja Eva Leimane, kura, cita starpā, ir arī muzikālās apvienības „Vintāža” fona dziedātāja.

“Vēlamies sacīt lielu paldies Anitai Tīlenai par dziesmas uzticēšanu tieši mums. Tāpat, pateicamies arī Oskaram Deigelim un Jānim Narbutam par skaisto aranžiju,” turpina Eva.

“Ar Evu iepazināmies pagājušajā gadā, kad mūsu ceļi krustojās, piedaloties televīzijas raidījuma filmēšanā. Jau tolaik runājām par kopīgu sadarbību un pateicoties manas māsas sarakstītajai dziesmai, tas beidzot ir izdevies”, piebilst Oskars Deigelis.

Muzikālo spēju un radošo iemaņu attīstīšana vokālajā ansamblī “Karameles” norit jau 10 gadus, taču īpaši aktīvi tas sevi pierādījis pēdējo 6 gadu garumā, darbojoties kultūras centrā “Iļģuciems”. Ansambļa programma ir vērsta uz mērķtiecīgu un kvalitatīvu darbu, kas sevī ietver dažādus mūzikas žanrus - latviešu tautas dziesmas, klasisko mūziku, kā arī estrādes žanra iemaņu apguvi.

Dziesmas “Vecākiem” ierakstā kopumā piedalījās 10 “Karameles” - Marta Leimane, Amēlija Boža, Anita Tiščenko, Marija Zunda, Gabriela Minkeviča, Rēzija Maže, Maija Jākobsone, Olīvija Grīva, Rēzija Rode un Miķelis Mollers.