Gaidot koncertu Arēnā Rīga, kas notiks jau pēc 10 dienām,  grupa “Astro'n'out” nāk klajā ar vēl vienu jaunumu – albuma “777” tapšanas aizkulišu īsfilmu.

Trīs nedēļas pēc septītā studijas albuma izdošanas un pēc veiksmīgi izdota singla “Ilgošanās zvani”, grupa izdod albuma tapšanas aizkulišu īsfilmu. Tā ir kā liecība divu gadu posmam grupas dzīvē. Aizkulišu video mirkļus un grupas dalībnieku sajūtas fiksējusi radošās apvienības “Colortime” komanda, savukārt režisora lomu šoreiz uzņēmās Emīls Alps.

Režisors, veidojot “777” tapšanas stāsta video versiju, atzina: “Katrs koncerts vai cits kultūras notikums patiesībā ir daudz lielāka radošā procesa kulminācija. Kā pierāda arī mana personīgā pieredze, nereti tieši šis process ir tas, kas paliek atmiņā vislabāk un motivē doties tālāk. Tādēļ, iespēja ielūkoties grupas “Astro'n'out” albuma tapšanā ir kā dāvana pašai grupai, tās draugiem, atbalstītājiem un klausītājiem. Atmiņu stāsts par sirsnību un aizrautību, kas sastāda šīs grupas mūzikas kodolu un dod spēku iekarot jaunas virsotnes.”

3. novembrī grupa svinēs savu līdz šim lielāko koncertu Arēnā Rīga, solot neaizmirstamu koncertšovu un sirsnīgas emocijas ikvienam klātesošajam. Šonedēļ grupa izziņo arī līdz šim neatklātos draugus, mūziķus, kuri pievienosies uz skatuves. Shipsea, fonds Viegli ar solistiem Renāru Kauperu un Jāni Holšteinu-Upmani  (Goran Gora), kā arī grupas Astro'n'out nozīmīgāko mūzikas albumu producentu – Rūdolfa Budzes un Anda Ansona – muzikālā apvienība “Bandmaster”.

Pirms “Astro'n'out” uznāciena uz Arēnas Rīga skatuvas skatītājus priecēs talantīgā mūziķe Elizabete Gaile un hiphop mākslinieks Fiņķis, savukārt Astro'n'out koncerta pamatprogrammā pievienosies arī  grupa Sudden Lights,

Koncerts Arēnā Rīga būs līdz šim lielākais Astro'n'out solokoncerts un vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.