2. augustā plkst.19 Stopiņu pagasta Līgo parku ieskandinās «Lielais Līgo parka festivāls», aicinot tepat, Pierīgā, ļauties īstas zaļumballes atmosfērai un kārtīgi izdejoties iemīļoto mūziķu pavadībā.

Šogad festivālā piedalīsies grupas «Apvedceļš», «Zeļļi», «Zelta kniede», «Muiža», dziedātāji Viktors Zemgals, Beāte Meldere, Harijs Joniškāns, Santa Kasparsone, kā arī Ilze un Jānis Vībanti. Pēc pusnakts uz balli aicinās DJ deivv, bet festivāla vadītāja lomā iejutīsies populārais aktieris Jānis Kirmuška.

«Kā allaž, ciemos tiek gaidīti ne tikai uzticamie Latvijas vasaras festivālu apmeklētāji, bet arī rīdzinieki, kuriem nav iespējas mērot tālus kilometrus, lai klātienē satiktu iecienītākos latviešu mūziķus un baudītu īstas zaļumballes atmosfēru. Līdz Līgo parka estrādei no Rīgas centra ir iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu (51. autobuss līdz pieturai «Brasliņas»), savukārt  ar personīgo auto tas aizņems tikai dažas minūtes,» piebilst pasākuma rīkotāji.

Pirms koncerta iesakām izstaigāt Līgo parku un novērtēt izcilā tēlnieka Ulda Sterģa veidotās skulptūras – laukakmeņus, kuros iekaltas latvju spēka zīmes.