Ar vadmotīvu „Celies, posies, iesaisties!” šogad  jau piecpadsmito, jubilejas reizi  norisināsies Lielā Talka.  30. aprīlī ikviens laipni lūgts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem tuvotos mērķim – Latvijai kā tīrākajai un sakoptākajai vietai pasaulē. Arī mēs, LR2, Tavs Lielās Talkas radio - esam par sakoptu un zaļu vidi, tāpēc aicinām: Latviju mēs pošam skaistu; Pildām kopā  talkas maisu!

Jā, tieši tā! Pošoties uz Lielo Talku, piedalies radošajā konkursā: saceri iedvesmojošu un mudinošu, bet lakonisku 2rindi vai 4rindi! Nu, piemēram:

„Latvija kļūs zaļākā, pasaulē visskaistākā!”

Jūsu dzejiskos talkas moto gaidīsim LR2 Facebook kontā vai epastā talka@lr2! Iedvesmojošākie moto skanēs LR2 ēterā, bet to autorus apbalvosim ar Lielās talkas atbalstītāju dāvanu kartēm!

Savukārt, lai uzzinātu, ko talkas dienā iecerēts paveikt, sākot ar 25. aprīli pēcpusdienās pēc plkst. 17 LR2 ēterā tradicionāli skanēs „Lielās Talkas dienasgrāmata”, kurā sazvanīsimies ar darbīgajiem un rosīgajiem talciniekiem.

Protams, arī Lielās Talkas dienā, 30. aprīlī, Latvijas Radio 2 „turēs roku uz pulsa”: visas dienas garumā būs īpaša - talciniekiem veltīta programma, sazināsimies ar čaklajiem talciniekiem, uzzināsim par aktualitātēm un vienosimies kopīgā dziedāšanā!

Celies, posies, iesaisties! Piedalies talkā, saudzē sevi un apkārtējos un rūpējies par vidi katru dienu.

Tavs Lielās Talkas Radio - Latvijas Radio 2!

Lielā Talka 25.04.2022.

Lielā Talka 26.04.2022.

Lielā Talka 27.04.2022.

Lielā Talka 28.04.2022.

Lielā Talka 29.04.2022.