“Vasara turpinās! Bet par to, kas būs pēc tam, par to es domāšu rīt!“ tā, vienā balsī apgalvo dziedātāja Marija Naumova, mūziķi un jaunās dziesmas autors Rustams Bagirovs, kurš kā Nīderlandes Konservatorijas Arnemā students sarakstīja dziesmu “Par to es domāšu rīt” jau 2014. gadā, kad studēja Latīņamerikas mūzikas žanru, tā izpildījumu un akordeona spēli.

“Šis man bija ļoti interesants un radošs izaicinājums, kurā uzdrīkstējos apvienot kubiešu mūzikas stilistiku ar latviešu valodas vārdiem.” Stāsta Rustams.

Kad pēc mācību beigām Rustams atgriezās Latvijā, viņš turpināja integrēt karstasinīgās mūzikas motīvus vēsajā Latvijas klimatā, meklējot te līdzīgi domājošas radošās personības. 

Marija saka:

“Man ļoti patīk jaunas idejas un tikšanās ar radošiem cilvēkiem. Ar Rustamu Bagirovu iepazinos salīdzinoši nesen un man iepatikās viņa muzikālās idejas! Tās ir gaisīgas, siltas un pozitīvas - tieši tādas ar kādām vēlos iepriecināt savus klausītājus. Mēs nolēmām sākt ar dziesmu - “Par to es domāšu rīt”, kas ir ļoti saulaina un mums - Ziemeļu puses cilvēkiem, tik nepieciešama! Tamdēļ mēs izdomājām pagarināt vasaru ar mūzikas palīdzību! Pozitīvu Jums klausīšanos!”