Aptaujas "Latvijas sirdsdziesma" uzvarētājs Jānis Moisejs izdevis jaunu dziesmu ar nosaukumu “Zīle”. Iedvesmu jaunajai dziesmai viņš guva pērnajā vasarā, sava medusmēneša laikā Armēnijā.

Līdzīgi latviešiem, arī armēņu tauta savu neatkarību izcīnīja 1918. gadā, un toreiz radies spārnots armēņu tautas teiciens: „Viņi gribēja mūs aprakt zemē, bet nezināja, ka esam sēklas”. Par to arī vēsta jaunā dziesma „Zīle”, kas tapusi kā aicinājums par spīti tam, ka kādreiz tiekam aprakti dziļi zemē, vienmēr izaugt stipriem pretim debesīm. Būsim kā zīle, kas pāraug ozolā, un spēja mainīties, kļūstot stiprākiem, cilvēkā ir dabas ielikta un liktenī paredzēta – tā savu jauno sacerējumu raksturojis Jānis Moisejs.

Viņš savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju un dziesmu autoru. Saņēmis zelta disku par Raimonda Paula un Guntara Rača disku "Pasaule ir skaista", veiksmīgi vadījis "Latvijas Zelta talanti" nacionālo televīzijas talantu šovu. Pats arī piedalījies vairākos projektos un šovos, piemēram, LNT "Zvaigžņu lietus 2", "Latvijas Sirdsdziesma", "Dzintara dziesmas". 2020. gadā Jāņa izpildītā dziesma "Mēnestiņš" ar lielu balsu vairākumu ieguva pirmo vietu "Latvijas Sirdsdziesmu" gada aptaujā.