Antras Stafeckas ilgstošās prombūtnes laikā ēterā būs dzirdama Līga Robežniece.

Līga par sevi:

Esmu  absolūti radoša personība, kas  darbojas  vairāku industriju sfērās – mūzika, teātris, kino, izklaides producēšana. Uz skatuves kopš  trīs  gadu  vecuma, kad VEF Kultūras pilī dejoju TDA „Zelta sietiņš”. Tad sekoja basa kokles spēle Koklētāju  ansamblī „Austriņa” un Jauniešu koris Maestro Edgara  Račevska virsvadībā – „Sonore”.  Kopš 1995. gada, kad piedalījos Latvijas Televīzijas rīkotajā pirmajā  vokālistu konkursā „Meklējam solisti”, esmu skatuves māksliniece, kas darbojusies  neskaitāmos projektos un sadarbojusies ar ļoti daudziem mūziķiem dziedot gan  duetā, gan krāsojot dziesmas ar savu piebalss skanējumu. Esmu dziesmu mūzikas, vārdu autore. Grupa „Saule”, grupa „Bingo”, grupa „Satori” ar Armandu Alksni, „Muzikālais Teātris – 7”,  ar kura  skaistajām  muzikālajām  izrādēm  apbraukāta visa  Latvija. Viktors Zemgals, Marija Naumova, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics, Madara Celma, Olga Rajecka, Jānis Krūmiņš un citi.  

Šobrīd manas aktīvās skatuves gaitas ir saistītas ar Teātra klubu „Austrumu robeža” -  Vecrīgā, kur izpaužos aktrises ampluā. Esmu tulks un strādāju arī dažādos projektos kā organizators / Back stage manager, kas ir mana profesija. Viena no kaislībām ir  kino un video. Esmu radījusi  video klipus tādiem  mūziķiem kā  -  grupa „Otra puse”, Marta Ritova, Antra Stafecka. Darbojos arī kino sfērā kā Production /Ražošanas vadītāja. - 12 sēriju  seriāls „Tunelis – 1” ( Rež. Raimundas Baņonis), pilnmetrāžas  spēlfilma  „Pastkarte no Romas” (Rež. Elza Gauja).

Ar vislielāko prieku būšu kopā ar jums, mīļie LATVIJAS RADIO 2 klausītāji! Tiekamies ēterā - otrdienu un ceturtdienu Rītos (arī katru otro trešdienas Rītu), kā arī sestdienu raidījumā „Lielā vēstuļu balle”!

 

Lai skan!