Ar sajūtu koncertu “12 stāsti vasaras vakaram” skaistu un muzikālu 29. jūlija ceturtdienas vakaru Siguldas pils pavijlonā uzburs Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs.

"12 stāsti vasaras vakaram" ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir divpadsmit muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu. 

Nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets noskaņu koncertā pils paviljona klausītājiem izdziedās gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas. 

Vakara programmā no plkst. 20.30 uzstāsies Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, bet jau ap plkst. 20.00 par labu atmosfēru parūpēsies DJ Edgars Bercis. Pasākumu norises laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā „Pils dārzs” un saldējumnīcā „Siguldas saldējums”.

Ieejas maksa koncertā ir 5 Euro.

Ieeja koncertā no plkst. 19.30. pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.