Agnesse piedāvā dziesmu “Sarkani karogi” - kad iemīlēšanās padara aklu Dziedātāja Agnesse klausītājiem piedāvā dziesmu “Sarkani karogi”, kas ir vēstnese maijā gaidāmajam mini albumam. Dziesma stāsta par to brīdi, kad iemīlēšanās ir padarījusi aklu.

Idealizējot otru, var neieraudzīt patiesību. Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevics, ir dziedātāja un dziesmu autore. Klausītāji Agnessi iepazina ar dziesmām “Saku tev attā”, “Šampis līst”. Aktuālais radio singls “Sarkani karogi” tapis, sadarbojoties ar Edgaru Vilcānu un Artūru Jenotu. Dziesma “Sarkani karogi” ir pirmais singls no maijā gaidāmā mini albuma “Uz augšu”, kuru mūziķe sarakstījusi 2022. gada laikā, reflektējot savu līdzšinējo dzīvi un attiecības.

“Izvērtējot un atlaižot piedzīvoto, apzinoties savu spēku un uzņemoties atbildību pašai par sevi - tā mēs varam mainīties un iet dzīvē uz priekšu,” saka mūziķe.

Mini albums “Uz augšu” būs ieturēts popmūzikas stilistikā ar atsaucēm uz r&b un tā iznākšana plānota maijā.

Jaunās dziesmas iedvesmots, tapis arī interviju video, kurā mūziķe jautā saviem draugiem par “sarkanajiem karogiem” jeb zīmēm, kas liecina, ka attiecībās nebūs pa ceļam.