Meklējot iespējas tikties ar saviem klausītājiem, ģitārists Mārcis Auziņš kopā ar Ādažu novada pašvaldību un koncertu kompāniju "Forte Production" izveidojis projektu "Autokoncerts". Šāda formāta koncerti jau notikuši kaimiņvalstī, un Auziņa koncerts 16.maijā plkst.19 Ādažu vidusskolas autostāvvietā kļūs par pirmo autokoncertu Latvijā.

Mārča Auziņa ieskatā autokoncerts ir ideāls risinājums esošajā ārkārtas situācijā, jo ļauj baudīt koncertu neizkāpjot no savas automašīnas intīmā un tajā pašā laikā drošā atmosfērā. Koncerta ilgums būs viena stunda, tajā skanēs Auziņa soloprogrammu "Viens" un "Aizrautība" skaņdarbi. Koncerta vietā varēs iebraukt 50 automašīnas,

drošības apsvērumu dēļ no tām izkāpt nedrīkstēs. Vienā automašīnā drīkstēs atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji, kuriem līdzi jābūt personu apliecinošiem dokumentiem, teritorijā nebūs labierīcību un kafejnīcu, visi uzbūves un tehniskā nodrošinājuma darbi tiks veikti ar maksimālu piesardzību ievērojot drošības noteikumus.

Sakarā ar lielo publikas interesi izsludināts arī Mārča Auziņa papildkoncerts 16. maijā plkst. 21.30.