26. maijā dzimšanas dienu svin komponists Imants Kalniņš, un Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” šajā dienā plkst. 19.00 ar koncertuzvedumu “Kamēr vēl gliemeži skrien” aicina kopā svinēt tautā mīlētā skaņraža 79. jubileju. Ievērojot visus drošības pasākumus, uz koncertu klātienē – Lielajā zālē pēc vairāk nekā divu mēnešu pauzes tika aicināti pirmie 20 klausītāji.

Koncertprogrammā “Kamēr vēl gliemeži skrien” mūziķi Daumants Kalniņš un Kaspars Zemītis atskaņos gan mazāk zināmas, gan klausītāju iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas. Skaņdarbus programmai atlasīt palīdzēja komponists un diriģents Juris Vaivods. Koncertuzvedums veidots kopā ar režisori Māru Ķimeli, tajā atspoguļojot ne vien Imanta Kalniņa mūzikas dažādību, bet arī atklājot Daumanta Kalniņa un Kaspara Zemīša muzikālo daudzveidību.

Līdzās dziesmām skanēs instrumentālie skaņdarbi obojas, klavieru un ģitāru spēlē. Programmas tapšanā piedalījies arī pats Imants Kalniņš, daloties esejiskās pārdomās par laika ritējumu. Visas klātienes biļetes uz koncertu diemžēl jau pārdotas. Savukārt pārējiem komponista daiļrades cienītājiem uzvedumu būs iespēja vērot tiešraidē, esot pie saviem ekrāniem visā Latvijā un pasaulē.