Grupa “Carnival Youth” klausītājiem nodevusi dziesmu “Vasara bez internetiem”, kas ir Krievijas grupas “Mumiy Troll” pērnā gana hita latviešu versija. Dziesmas pirmatskaņojums grupas izpildījumā notiks šovakar, 20. maijā, “Carnival Youth”  digiKoncerta “Reconnected” ietvaros. Tā sākums plkst. 21.00, koncerts būs skatāms “Biļešu paradīzes” mājaslapā. 

Grupa tiešraidei sagatavojusi īpaši programmu “Reconnected”. Koncerts ilgs aptuveni stundu, bet pēc tā ar “Carnival Youth” mūziķiem sarunāsies hip-hopa izpildītājs Eduards Gorbunovs jeb Edavārdi. Koncerts tiek rīkots, reaģējot uz valstī un pasaulē ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem, kas liedz notikt koncertiem, festivāliem un citiem pasākumiem. Tā kā koncerts domāts faniem visā pasaulē, programma pārsvarā būs angļu valodā, tomēr  vairākas dziesmas, to vidū jaundarbs „Vasara bez internetiem” skanēs latviski.

Indī roka grupa “Carnival Youth” debitēja 2011. gadā, to izveidoja Renāra Kaupera dēli, dvīņi Edgars (ģitāra, vokāls) un Emīls (bungas, vokāls) Kauperi, kā arī Roberts Vanags (taustiņinstrumenti, vokāls).