Lai cik tas skanētu neticami, taču aizgājušās nedēļas nogalē, iespējams, populārākā Latvijas 90. gadu deju mūzikas grupa "100. debija" sniedza savu visu laiku pirmo oficiālo biļešu koncertu Rīgā!

Trīs nedēļas līdz pasākumam izpārdotā koncerta „DIMANTI IR!” vadmotīvs bija ceļojums laika mašīnā atpakaļ uz vairāk kā ceturtdaļgadsimta seniem notikumiem, kas Mūzikas namā Daile tika realizēts pateicoties gan to laiku "100. debijas" populārākajām dziesmām, gan piecu dažādu laiku pamatsastāvu dejotāju līdzdalībai programmas izrādīšanā uz skatuves, gan pus tūkstotim "100. debijas" patiesāko fanu un atbalstītāju klātbūtnei… Un kur nu vēl grupas 90. gadu turneju oficiālā DJ Japāņa autentiskā to laiku diskotēka iesildoties pirms koncerta un tam noslēdzoties.

Grupas līderis Agris Semēvics:

"Protams, ka šobrīd viss joprojām ir uz sakāpināti pozitīvām emocijām, taču es gribu apgalvot, ka šīs koncerts Mūzikas namā DAILE bija "100. debijas" visu laiku labākais koncerts. Nekad neesmu saņēmis tik daudz un tikai tik labu atsauksmju ne pēc vienas no citām skatuvēm! Es patiesi priecājos, es esmu lepns par grupas šī brīža komandu, kurā katrs tās dalībnieks atkal ir atradis sevi skatuvei. Manam lieldraugam DJ Japānim paldies par to, ka viņš pamanījās būt tāds, kā toreiz - garajās "100. debijas" 90. gadu turnejās. Es zinu, ka daži šie savējie, dziesmai „Kā brīnums” skanot, raudāja. Personīgi man tas bija vakars, kura dēļ ir vērts dzīvot, skaidri apzinoties, ka Dimanti IR!"

DIMANTI IR! Laika mašīna, ceļotgribētājus laikā,  jau pavisam drīz – 13. aprīlī gaidīs Liepājas kultūras namā Wiktorija, 20. aprīlī Ulbrokas Pērlē un 27. septembrī Mūzikas namā Daile.