12. novembra Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Willow Farm" līderis Emīls Dreiblats, kurš klausītājus iepazīstināja ar jauno singlu “Vasaras bērni”, kas ir pirmā dziesma no nākamgad gaidāmā albuma. Skaņdarba "Vasaras bērni" mūzikas autori ir Jānis un Emīls Dreiblati, dziesmas tekstu sarakstījis Emīls.

"Willow Farm" jau februārī izdeva albumu "Pasaule ir viss, kas gadās", bet līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu nācās atcelt tā popularizēšanas koncertus.

"Nebijām plānojuši ķerties pie jauna albuma – likās, ka vēl iepriekšējo varētu izbaudīt līdz galam. Bet plānotās koncertdarbības vietā šovasar nācās pievērsties citiem darbiem, bet nav ļaunuma bez labuma – pa vasaru sacerējām virkni pilnīgi jaunu dziesmu, sapratām, ka sāk iezīmēties jauna albuma aprises un nu esam gatavi ar dziesmas "Vasaras bērni" palīdzību sniegt nelielu ieskatu mūsu šī brīža nodarbēs," stāsta grupas līderis Emīls Dreiblats.

Par jaunā muzikālā materiāla skanējumu atbildību uzņēmies grupas ģitārists Jānis Dreiblats; "Willow Farm" arī turpina sadarbību ar kādreizējo grupas "Jauns mēness" ģitāristu Gintu Solu, kurš Liepājā ierakstīto materiālu noslīpē savā studijā Mālpilī. Jauno albumu paredzēts klajā laist nākamā gada vasarā.

"Japānas mūki sensenos laikos esot zinājuši teikt, ka cilvēks apskaidrību sasniedz tajā brīdī, kad uzmanību pievērš vairs tikai gadalaiku maiņai. Pārējais esot vairāk vai mazāk kņada, bez kuras var iztikt. Jaunā dziesma ir par rudens atnākšanu. It kā katru gadu viens un tas pats, bet tomēr ikreiz kā no jauna. Brīdī, kad nokrīt pēdējā dzeltenā lapa, grūti noticēt, ka pēc pusgada būs pavasaris un pavisam citas krāsas pasaulē. Bet būs. Un atkal būs arī rudens. Un tam visam pa vidu – mēs. Nedaudz melanholiska eksistenciālisma," jauno dziesmu raksturo Emīls.

 

Raidījuma laikā Emīls Dreiblats pastāstīja kas viņam patīk katrā no mūsu Latvijas gadalaikiem, jo tie taču tiek apdziedāti arī "Willow Farm" jaunājā dziesmā! Bet kurš ir Emīla mīļākais gadalaiks? Klausieties audio pielikumā!