Turpinās lielais fināla balsojums par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu.  Savas gada labākās dziesmas izvēlas klausītāji, paši mūziķi vērtē kolēģu veikumu un arī  īpašā Muzikālās Bankas ekspertu padome jau iesūta savus vērtējumus.  Sestdienas raidījumā viesojās pirmie ekspertu komandas dalībnieki – operdziedātāja Ilona Bagele un mūziķis, komponists un kinorežisors Aigars Grauba.

Raidījumā dzirdējām daudz labus vārdus par  2018. gada popmūzikas dziesmu "ražu", un abi eksperti atzina, ka nav bijis viegli izvēlēties savu piecpadsmitnieku, jo katra no fināla dziesmām ir laba savā veidā. Ilona Bagele  atzīmēja, ka bijuši vairāki interesanti pārsteigumi, un kopumā viņa balsojusi kā likusi sirds, savukārt Aigars Grauba teica, ka laba dziesma vienmēr ir brīnums, kas liek rezonēt vina mūziķa un katra cilvēka sirdij. Aigars Grauba pirmajā vietā ierindoja Dona un Ozola dziedāto "Salauzta sirds", otrajā un trešajā vietā liekot, Trianas Park - "Rozā brille" un Jauno Jāņu orķestra "Ieviņu". Ilona Bagele kā savu vērtīgāko atzina Ralfa Eilanda dziedāto "Veiksmes pamatā",  otrajā vietā ieliekot "Pa apli", ko izpilda Very Cool People feat. Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa un trešajā vietā - Mesas un I.Busuļa "Mantra".

Fināla balsojums par gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijas Radio 2 aptaujā „Muzikālā Banka 2018” notiek divās kārtās: līdz 14. janvāra pusnaktij iespējams balsot par 25 populārākajām gada dziesmām, bet no 15. – 31. janvārim par tām 15 kompozīcijām, kuras būs izvirzījušas pirmās kārtas vadībā. Izvēlēties un nobalsot par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā – www.muzikalabanka.lv.