28. maija Muzikālās bankas viesi bija muzikālās apvienības "Vēstulēs" jaunieši - Marta Krampe un Braiens Martinsons, kuri pēc debijas gada sākumā konkursā “Supernova” nāk klajā ar jaunu singlu "šī vasara", vēlot saviem klausītājiem izbaudīt skaistu un emocijām bagātu vasaru.

""šī vasara" ir kā atmiņu vēstule par visu iepriekš vasarās piedzīvoto un vienmēr gaidīto. Tā ir brīvības un miera sajūta, svētki un siltie vakari uz terases laukos vai pagalmā un sajūta, ka viss beidzot ir labi. Šī dziesma ir otrā vēstule mūsu klausītājiem, šoreiz par pozitīvo, atgādinot, ka viss skaistais un bezrūpīgais, kas piestāv vasarai, tūlīt būs iespējams", dalās Marta un Braiens, kuriem priekšā pēdējā ierasti brīvākā vasara pirms 12. klases uzsākšanas rudenī.

Jauniešu ceļš latviešu mūzikas pasaulē uzsācies strauji un pārliecinoši, saņemot gan lielu klausītāju atsaucību, gan atbalstu un uzmundrinājumu no zināmiem mūziķiem, apliecinot, ka “Vēstulēs” ir radusies īpaša vieta latviešu mūzikā, mudinot viņus neapstāties.

Ar jauno dziesmu, kurā ieskanas arī personīgās atmiņas un cerības, "Vēstulēs" apliecina savu ieceri turpināt radīt oriģinālmūziku, paliekot uzticīgi savām idejām, muzikālajam redzējumam un sajūtām, par to daloties savās vēstulēs.

Dziesmas un mūzikas autori: Marta Krampe un Braiens Martinsons, tā tapusi sadarbībā ar Arni Račinski, Elviju Pārpuci un producentu Andi Ansonu, ar kuru iepriekš kopā radīta arī debijas dziesma “kur?”.

 

Raidījuma laikā Marta un Braiens vērtēja cita dueta – "Eridana" karstāko jaunumu – "Tu pārņem manu prātu", kas ir vēstnesis jaunajam albumam. Vērtējumu klausieties audio pielikumā.