26. novembra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās grupas "Otra Puse" līderis Normunds Pauniņš, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu "Viens čempions”. Dziesma izdota jau oktobrī, bet tikai tagad tā iekļuvisi Muzikālās Bankas nedēļas top15!

Dziesmas "Viens čempions" vārdu autors Ivars Kurpnieks par dziesmas vēstījumu: “Trīs lietas , kas manī izraisa izbrīnu – ērgļa lidojums debesīs, kuģa ceļš uz galamērķi un cilvēka sirds ceļojums pie otra cilvēka. Šī dziesma nav par vientulību, bet ir par mūsu tiekšanos pēc mums radniecīgā. Mūsu dzīves ir kā skrējiens uz priekšu, kuru vada vēlme pārvarēt šodienu un piedzīvot rītdienas nezināmo. Vienmēr “Viens” ir kā transparents šajā mūsu skrējienā un ir gatavs izlausties cauri dzīves izaicinājumiem līdz lielo vai mazo apbalvojumu līnijai.”

Dziesmas mūzikas autors Normunds Pauniņš saka lielu paldies LAIPA par piešķirto stipendiju.

“Pavasarī, kad sākās pandēmija, apkārt nomācošās gaisotnes dēļ nemaz negribējās neko radīt vai darīt mūzikas jomā, bet tad nāca Laipa izsludinātais stipendiju konkurss, kuru mēs veiksmīgi izturējām un pateicoties tam, varējām dziesmu novest līdz klausāmam rezultātam.”

Dziesmas mūzikas producents ir grupas ģitārists Jānis Čubars.

 

Raidījuma laikā Normunds Pauniņš piedalījās "čempionu spēlē", kurā viņas bija jāatbild uz vairākiem jautājumiem par čempioniem. Kā viņam tas izdevās un vai arī mūziķis pats ir čempions klausieties audio pielikumā!