11. februāra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Lauris Reiniks, kurš klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu "Savējais", kura tapusi duetā ar jauno dziedātāju Alisi Haijimu.

Dziesmas “Savējais” komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autors ir Guntars Račs, kurš dziesmas tekstā apvienoja sirsnīgus vārdus, ko cilvēki Latvijā visbiežāk velta sev tuviem cilvēkiem. Šis projekts tika realizēts 2020. gada nogalē pandēmijas un ierobežojumu laikā. 

Dziesmas video versija tika filmēta greznajā Melngalvju namā Rīgā. Tā režisore ir Aija Strazdiņa, bet operators Ivo Skanstiņš. “Savējais” ir romantisks stāsts par cilvēkiem, kuri satiekas bērnībā un izrādās viens otram īstie, lai dejotu cauri visai dzīvei.  Šo stāstu izdejo Latvijas čempioni sporta dejās dažādās vecuma grupās - bērni Jegors Prokins un Poļina Karimova, pieaugušie Edgars Līnis un Elīza Ancāne un seniori Romualdas Jokšas un Ilona Jokša. Interesanti, ka pieaugušo dejotāju pāri ir arī precēti pāri dzīvē.

 

Raidījuma laikā Lauris Reiniks piedalījās spēlē, kurā centāmies noskaidrot vai viņš ir SAVĒJAIS! Mūziķim bija jāatbild uz 3 jautājumiem par Latvijas Radio2. Vai Lauris Reiniks ir savējais? Klausieties audio pielikumā!