20. septembra Muzikālās bankas viesi bija - mūziķe Katrīna Dimanta un grupas "Audiokvartāls" dalībnieks Ivars Ozoliņš, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu "Vai dzīve nav salda?".

Singla mūzikas un vārdu autori ir Ivars Ozoliņš, Katrīna Dimanta un Roberts Memmēns.

“Šī dziesma radās “RIGaLIVE” nometnē, kur visi trīs bijām salikti vienā komandā. Tā tapa ļoti viegli un ātri, jautrā gaisotnē, un pirmo muzikālo ideju prezentēja Roberts. To pēc tam arī ļoti veiksmīgi “apaudzējām”. Strādājot pie grupas “Audiokvartāls” otrā studijas albuma, talkā nāca producents Juris Ludženieks, kuram jāpateicas par dziesmas pašreizējo skanējumu,” stāsta Ozoliņš.

 

“Mēs ar Ivaru dziesmas tapšanas dienā runājām par to, kas notiek otra dzīvē, kas kādreiz bijis svarīgi. Nonācām pie tā, ka kādreiz visi ballējāmies vienās vietās, ka ir bijis laiks, kad patīk kāds cilvēks, un mēdz būt ilgas pēc tā. Vienojāmies, ka dziesma varētu dot klausītājiem arī tādu atmiņu garšu,” papildina Dimanta.

 

“Dziesmas sākotnējais nosaukumu bija “Zelta zivtiņa”, kas mitoloģijā ir veiksmes un vēlmju piepildījuma tēls. Šajā dziesmā šis tēls ir Katrīna, kuru mēs meklējam visiem zināmos Latvijas naktslokālos. Šo tēlu atrodot, visas vēlmes piepildās, un dzīve kļūst salda. Tāpat ir arī dzīvē, kad Katrīna ierodas telpā, tad visu telpu un tās iemītniekus pāršalc milzīgs pozitīvo emociju lādiņš,” atklāj Ozoliņš.

Dziesmai ir tapis arī videoklips.

“Videoklipa dalībnieki iejūtas bāra darbinieku lomās un ar humoru apveltītās epizodēs cenšas savaldzināt bārmeni, kuras loma uzticēta tieši Katrīnai. Ideju palīdzēja īstenot Zigmārs Zilgalvis un Dāvis Dambenieks,” stāsta Ozoliņš. “Videoklipā ir izspēlēta spēle, kad dāma simpatizē vairākiem kolēģiem, un visi cenšas viņu iekarot. Puiši tik ļoti idealizē dāmu, ka, uz viņu skatoties, šķiet, ka viņa kļuvusi spoža, zeltā klāta. Bet viņas sirds patiesībā ir aizņemta, taču tas gan atklājas tikai beigās,” saka Dimanta.

 

Raidījuma laikā Katrīna un Ivars vērtēja Lapsenes dziesmu “Ēnu kabinets. Kas dārzā?”. Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!