Šodien pl.12.00 pie mums viesos divi Fināla dziesmu pārstāvji.

Pagājušā gada finālisti Ūdrīts&Balode ar dziesmu „Dievs man deva”. ”Dziesma ir atskats pagātnē, kur mita cerības un sapņi, lai satiktos ar tiem tagadnē un pateiktos, ka tie mūs izveidojuši tādus, kādi mēs esam", pauž Rolands Ūdris.

Un „On my way” ir jaunums, kas nemaz nav viesojušies pie mums. Tad sveicam ar pirmo reizi pie mums studijā, kā arī vietu lielajā  balsojuma tabulā. Grupa pārstāv dziesmu „Par klauniem”.

Mūziķi uzskata, ka jebkurš mākslinieks uz skatuves līdzinās klaunam – ar dziļākām izjūtām, ko skatītājiem visbiežāk uzzināt nav lemts. «Šī dziesma ir kā stāsts par jaunu mākslinieku, viņa ceļu ejot pretī saviem sapņiem un mērķiem, zinot, cik patiesībā šis sapnis var būt grūts”, tā grupas līderis Gatis Mūrnieks.

Ieslēdz Latvijas Radio 2, plkst.12.00 un uzzini mūziķu Top 3 no kolēģu vidus.

Tu vari nobalsot par savu mīļāko dziesmu līdz 30. decembrim  mūsu mājas lapā muzikalabanka.lv , portālos draugiem.lv un nra.lv.

Biļetes uz Fināla pasākumu Ventspilī varēsi iegādāties jau ar rītdienu visās „Biļešu servisa” kasēs.  Un tiekamies 2016.gada 23. janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils”.