Pirmo reizi Muzikālajā Bankā pilnā sastāvā ciemos grupa Tumsa. Viņi atnesuši jaunumu - dziesmu "Varbūt"!

Studijas viesi - Jānis Daugalis, Haralds Drekslers, Kaspars Boroduško, Valters Frīdenbergs un Dāvis Ābrams.

Ar koncertu 21.oktobrī Jelgavas Kultūras namā grupa Tumsa uzsāks savu 25 gadu jubilejas koncerttūri. Par godu šim notikumam, grupa laiž klajā jaunu singlu - "Varbūt".

„Kā jau vienmēr, arī šīs dziesmas autori ir visi grupas dalībnieki, taču šoreiz noteikti jāizceļ fakts, ka pirmo reizi skaņdarba kaldināšanā roku ir pielicis „Tumsas” jaunais draugs – taustiņinstrumentālists Dāvis Ābrams -, kura ideja tika tālāk apaudzēta ar katra dalībnieka rokrakstu un instrumentu,” par jauno dziesmu stāsta grupas solists un dziesmas teksta autors Valters Frīdenbergs.

"Katrs jaunais „Tumsas” skaņdarbs ir atsevišķs stāsts ar savu nokrāsu, ar savu stilu un iezīmēm, tomēr „kopējā dziesmu sajūta arvien ir un paliek ar „Tumsas” dvēseli jau nemainīgi 25 gadu garumā,”  uzsver Frīdenbergs. Savukārt par dziesmas nosaukumu Valters teic: „Katram mums ir savs dzīves „varbūt”, šāds ir „Tumsas” “Varbūt”.”

Grupas jubilejas tūres koncerti notiks: 21.oktobrī – Jelgavas Kultūras namā,  28.oktobrī – Valmieras Kultūras namā, 29.oktobrī – Latgales vēstniecībā "Gors", 5.novembrī – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, 17.novembrī – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, 18.-19.novembrī – uz prāmja „Tallink”

Jauno dziesmu klausies šeit: Tumsa - "Varbūt"