2. jūnija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās Aurēlija Rancāne no grupas "Tautumeitas", kura klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu “Panama” no gaidāmā albuma. Līdz ar jauno skaņdarbu, “Tautumeitas” prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

“Dziesma “Panama” vēsta, ka sievietes pati skaistākā un spēcīgākā rota ir viņas balss,” stāsta dziesmas autore Aurēlija Rancāne.

“Dziedot spējam gan dziedināt pašas sevi, gan citus sev apkārt, gan iemidzināt, aizkustināt, noburt, pievilināt. Tas jau izsenis bijis arī veids, kā piesaistīt sev kādu, kurš tautās noskatīts, tāpēc meitenēm bija zināmi paņēmieni, kā panākt, lai balss izskanētu viskrāšņāk, skaļāk un tālāk. Tomēr gan senāk, gan vēl aizvien ir reizes, kad attālums tomēr šķir un tas viens, kuram tiek dziedāts, tomēr nesadzird. Viņš atrodas kaut kur tālu prom, citā zemē, citās tautās.”

Videoklipa režisori ir Pēteris Vīksna un grupas “Tautumeitas” dalībnieces Aurēlija un Asnate Rancānes. “Dziesmas “Panama” nosaukums ir vārdu spēle, kas rodas dziesmas sākumā dziedot tekstu “Mīļ’ Māra rotā pa nama jumtu,” skaidro videoklipa režisore Asnate Rancāne.

"“Tautumeitām” allaž ir paticis ielūkoties citās kultūrās un iedvesmoties no tām. Sevišķi tagad, kad ceļošana nav iespējama, ar šo klipu vedam klausītājus pārpasaulīgā ceļojumā."

Raidījuma laikā Aurēlija Rancāne piedalījās spēlē, kurā viņai bija jāatbild uz jautājumiem par ceļošanu. Kā tas notika klausieties audio pielikumā...