17.oktobrī Latvijas Radio 2 studijā ciemojās grupas Sudden Lights puiši Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Matīss Zitmanis, Kārlis Vārtiņš un Mārtiņš Matīss Zemītis, lai stāstītu par jauno dziesmu "Šajā sētas pusē" un debijas albumu "Priekšpilsētas". 

“Albums “Priekšpilsētas” ir tapis ilgā laika posmā - trīs gadu garumā, kas izkristalizējies desmit atšķirīgās dziesmās, kas šajā laikā uzsūkušas visas mūsu muzikālās ietekmes un iedvesmas. Tur esam mēs pirms 3 gadiem - vēl pavisam jauni zēni ar vēlmi spēlēt grupā un  mēs šajā pavasarī - jau nedaudz nobrieduši ar savu skatījumu un gaumi mūzikā. Albumam nav vienotas tematikas, dziesmu teksti drīzāk ir mēģinājums notvert kāda mirkļa vai situācijas emocijas", atklāj grupas dalībnieki. 

“Ar brāli Andreju jau no pašas bērnības esam dziedājuši un sapņojuši, ka kādu dienu varētu spēlēt grupā. Šis sapnis ir  piepildījies. Albums "Priekšpilsētas" kaut kādā ziņā ir meklējums pēc “Sudden Lights” skaņas un tā, ko mēs vispār saprotam ar šo grupu. Kā gandrīz visām grupām, arī mūsu pirmais albums ir ļoti eklektisks un daudzpusīgs, jo ir vajadzīgs kaut kāds pamats tālākiem radošiem lidojumiem. "Priekšpilsētās" esam "gājuši" uz visām pusēm no visiem labi pazīstamā poproka žanra, katrā dziesmā izmēģinot kaut ko jaunu. Protams, albumā netrūkst arī lirisku dziesmu,” atklāj Kārlis Matīss Zitmanis.

Grupas dalībnieki, ciemojoties Muzikālajā Bankā, "dzīvajā" izpildīja jauno dziesmu "Šajā sētas pusē"! Noskaties, noklausies!