5. novembra Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija grupas "Sudden Lights" basģitārists Kārlis Vārtiņš, kurš klausītāju vērtējumam nodeva pirmo singlu "Elektriskā gaisma" no nākamajā gadā gaidāmā trešā grupas studijas albuma.

Dziesmā “Elektriskā gaisma” ir ietvertas alkas turpināt sajūtu par dienu, kas nebeidzas.

“Iestājoties gada tumšākajam laikam, gribējām iedot klausītājiem mazliet gaišuma un viegluma. Tāpēc arī izvēlētā video klipa estētika ir tieši šāda – no melnbalta tas pakāpeniski kļūst krāsains, simboliski atspoguļojot gaismas iedegšanos,” stāsta grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Bundzinieks Mārtiņš Matīss Zemītis skaidro:

“Mūsu koncertdzīve šogad bijusi neierasti mierīga, tāpēc mūsos uzkrājusies enerģijas rezerve, ko esam ielikuši šajā dziesmā.”

"Sudden Lights" pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij, kā arī jaunības degsme raksturo grupas skanējumu. Grupa līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs.

 

 

Raidījuma laikā Kārlim Vārtiņam piedāvājām noklausīties fragmentus no dziesmām, kas tāpat kā "Sudden Lights" jaunais singls ir par elektriskām tēmām. Viņam bija jāatpazīst skaņdarbus un to izpildītājus. Kā mūziķim veicās klausieties audio pielikumā!