30. maija raidījumā viesojās grupas "Musiqq" puiši - Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs. Viņi Muzikālās bankas seifos noguldīja vasarīgu un enerģisku skaņdarbu ar nosaukumu "Bantītes". Tas ir otrais singls no gaidāmā studijas albuma "Mākslas darbs", kas pie klausītājiem nonāks jau jūnijā.

6. jūlijā norisināsies grupas 15 gadu jubilejas svinības, uzstājoties Siguldas pilsdrupu estrādē un aizvadot grupas vērienīgāko koncertu zem zvaigžņotām debesīm. Koncertprogramma apvienos klausītāju mīlētākos skaņdarbus, kas tapuši visu gadu laikā, ka arī dziesmas no jaunākā albuma.

"Dziesma "Bantītes" ir kā feromonu pilna mugursoma, tā attēlo bērnības sapņu un pieaugušo realitātes sadursmi. Tā ir rotaļīgs atgādinājums, ka reizēm kronis, kuru meitenes tiecas iegūt, patiesībā ir tikai bantīte matos," stāsta grupas dalībnieki. 

 

Raidījuma laikā Emīls un Marats vērtēja jaunās elektro-indī-pop grupas "Don Bjorn" pirmo singlu "Ar tevi". "Don Bjorn" kodolu veido mūzikas producenti Jānis Eglītis un Mārtiņš Leja kopā ar dziedātāju Oskaru Mustermani. Grupas "Don Bjorn" pirmsākumi meklējami Austrālijā, bet tagad mūziķi ir gatavi sākt savu ceļojumu Latvijas mūzikas scēnā ar šo aizraujošo debiju. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!