24. augusta Muzikālajā bankā viesojās grupas "Indygo" mūziķi -  Mārtiņš Vaters un Mārtiņš Leja, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko dziesmu “Skats pa logu”.

“Pie dziesmas ieraksta mēs, mīļuprāt, atkārtoti sadarbojāmies ar talantīgo skaņu inženieri, producentu un mūziķi Gati Zaķi (Instrumenti, “TRU” music studio). Ieraksta process norisinājās ļoti nepiespiesti un super radoši, ar Gati ir ļoti viegli sastrādāties, viņš lasa mūziķu domas,” komentē grupas līderis Mārtiņš Vaters.

 

Grupa “Indygo” uz Latvijas un aizrobežu mūzikas horizonta muzicē jau labus dažpadsmit gadus, grupai ir vairāki studijas albumi, kā arī viens pieklusināts/akustiskais “live” albums, neskaitāmas performances lokālajā un aizrobežu skatuves dzīvē.

Muzikālās Bankas tiešraidē “Indygo” puiši piedalījās SKATĪŠANĀS SPĒLĒ. Viņiem bija jāatbild uz 3 āķīgiem jautājumiem par "skatīšanos". Kā viniem tas izdevās - klausieties audio pielikumā.

Kā arī raidījuma laikā informējām klausītājus, ka šodien (24. augustā) ir sākusies biļešu tirdzniecība uz „Muzikālās bankas 2021” finālšovu un ģenerālmēģinājumu Daugavpilī.  Latvijas Radio 2 gada vērtīgākā popa un roka dziesma tiks noskaidrota 2022. gada 29. janvārī. Jau šobrīd zināms, ka finālšovs piedzīvos vairākas pārvērtības, ieviešot citu skatuves risinājumu un fanu zonu. Ieeja pasākumā būs ar sadarbspējīgu Covid-19  sertifikātu par izslimošanu vai vakcināciju.