23. septembra Muzikālās bankas raidījumā viesojās grupas "Singapūras Satīns" dalībnieks Jānis Krīvēns un dziedātāja Samanta Tīna, kuri klausītājiem prezentēja kopdarbu - dziesmu "Plāksteris".

Jaunais singls ir viens no oktobra sākumā gaidāmā studijas albuma “STONKS” skaņdarbiem.

Dziesmas vēstījums ir par mīlestību un tās sāpēm, kuras šķietami var veldzēt “plāksteris”:

Mūsuprāt, ar dziesmu var rezonēt jebkurš cilvēks, kurš piedzīvojis to sajūtu, kad pēc ilgstošākām attiecībām meklē mierinājumu, meklē patvērumu, meklē "plāksteri" savām brūcēm. Mēs meklējam kaut ko, kas aizvietos to vientulības sajūtu – adrenalīnu un kaisli, kas palīdzēs aizmirsties. Tad mēs uz īsu brīdi gūstam apmierinājumu un “plāksteri” aizmetam, aizmirstot, ka arī “plāksteriem” ir jūtas un viņi ir tādi paši cilvēki, kā mēs.”

Dziesmas autori ir Kārlis Zenne, Jānis Krīvēn un Toms Griģis, to producējuši TAIS, rolands če un DJ Rudd.

“Sadarboties ar Samantu gribējām jau sen un patiesībā negaidījām, ka viņa tik viegli un ātri piekritīs, jo tomēr ar mums ir kā ar bitēm - neko nevar zināt un nereāli stipri kožam. Krivenchy viņu jau bija labi iepazinis no "Balss Maskā" laikiem, tāpēc Samanta ātri iejutās un piekrita mums ziedot savus eņģeļa vokālus, lai šo “gabalu” padarītu par pilnvērtīgu “DZIESMU”!”,

tā par sadarbību ar Samantu Tīnu teic grupas dalībnieki. Savukārt Samanta Tīna norāda:

Ja man kāds gadu atpakaļ būtu teicis, ka man būs singls kopā ar "Singapūras Satīns", es noteikti to uztvertu kā labu joku. Gads ir pagājis, tas ir noticis un man pašai par pārsteigumu tas nav joks! "Singapūras Satīns" ir mūsdienīga un aktuāla apvienība. Muzikālajā stilā un savās izpausmes veidā tā ir pilnīgi pretējs man un tieši tas mani uzrunāja - iespēja apvienot šķietami neapvienojamo, lauzt stereotipus un radīt ko pilnīgi jaunu. Tas ir izdevies un esmu ļoti gandarīta, ka piekritu būt daļa no "Plāksteris"”

Dziesmas “Plāksteris” mūzikas video tapis sadarbībā ar “Singapūras Satīns” ilggadējiem draugiem, studiju FILM NAKED. Mūzikas klipa režisore ir Sin Popena, producente Ināra Šum, operators Ritvars Bluka.

 

 

Raidījuma laikā aizsākām jaunu rubriku - studijas viesiem lūdzām vērtēt kādu jaunu dziesmu. Šoreiz Muzikālās Bankas seifiem pievienojām MONTAS jauno dziesmu “Brīva tavā pasaulē”. Ko par to sacīja Jānis Krīvēns un Samanta Tīna? Klausieties audio pielikumā!