10. augusta Muzikālās bankas viesi bija par supergrupu dēvētās muzikālās apvienības "Singapūras Satīns" dalībnieki - Niks Evalds un Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, kuri izdevuši dziesmu "Labvakar", kas tapusi kopā ar producentu Ricky Done Did It!. Dziesma ir jau ceturtais singls no šoruden gaidāmā grupas albuma “SUPER”. 

“Mums šad tad pārmet, ka mūsu dziesmās ir pārāk daudz rupjību vai referenču uz apreibinošām vielām, tādēļ vēlējāmies radīt dziesmu, kas ietu pie sirds arī normāliem cilvēkiem, bet radio dīdžejiem nebūtu naktī jādomā vai viņiem vēl vispār ir jēga iet uz darbu pēc šīs dziesmas atskaņošanas ēterā.

Šī dziesma radīta par vienu no skaistākajiem mirkļiem cilvēku dzīvēs - divu cilvēku iepazīšanos negaidītā brīdī, kam seko tūlītēja pārnakšņošana ar filmām, čipsiem un neveselīgām limonādēm. Domājams ikviens šajā dziesmā atpazīs sevi, vai vismaz kādu draugu, kuram šad tad dzīvē tā notiek,” stāsta grupas pārstāvji.

 

Raidījuma laikā "Singapūras Satīna" puiši ieteica trīs lietas, kuras iesaka visiem paspēt vasarā - aktivitātes, pasākumi, vietas, ko apmeklēt... To visu uzzināsiet noklausoties audio pielikumu!