30. jūlija Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Gatis Mūrnieks un jaunā dziedātāja Monta Strūberga, kurai šī ir debija raidījumā. Mākslinieki klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu "Kamēr mēness rītu gaida". Skaņdarba mūzikas un vārdu autors ir pats Gatis Mūrnieks.

Tā kā Monta raidījumā viesojās pirmo reizi, tad iepazīstināja klausītājus ar sevi un savu muzikālo daiļradi.

Gatis Muzikālajā Bankā ir piedalījies ar grupu "On My Way", ir vairāku dziesmu līdzautors. Viņu salīdzina ar Freimani. Ne veltīgi viņiem ir ļoti līdzīgas balsis, tāpat kā Mārtiņš arī Gatis raksta dziesmas citiem. Par jauno dziesmu "Kamēs mēness rītu gaida" Gatis stāsta šādi:

"Vai esat pamanījuši, ka tad, kad kaut ko ļoti gaidi, tad šķiet, ka laiks iet uz pusi lēnāk? Dziesma stāsta par tām sajūtām naktīs, kad nepacietīgi gaidi rītu, lai ātrāk satiktu cilvēku, par kuru esi domājis visu nakti. Šo dziesmu esmu iedziedājis duetā ar talantīgo dziedātāju Montu Strūbergu, ar kuru man ir izveidojusies veiksmīga sadarbība mūzikā".

Raidījuma laikā Monta un  Gatis dzīvajā izpildījumā atskaņoja Markus Riva un Dināras Rudānes dziesmu  "Kamēr vien mēs esam".

Par savu favorītu balso šeit!