22. septembra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās dziedātāja Samanta Tīna, kura laidusi klajā singlu “Mēs vairs nē”.

"Dziesma un video stāsta par dažādām attiecībām tuvu cilvēku starpā, kas vijas cauri mūsu dzīvei dažādos tās posmos”, stāsta Samanta Tīna.

Šīs attiecības ietver attiecības ar savu pirmo skolasbiedru bērnībā ar ko kopā tika špikots, labāko draudzeni, pie kuras tika glabāti daudz noslēpumi, attiecības ar to cilvēku, ar kuru tika piedzīvots pirmais skūpsts un stāsts par pirmo mīlestību, kura agrāk šķita visa pasaule, un ka mīļāka vairs nekad nebūs, taču dzīves gaitā ceļi ir šķīrušies.

Tas ir stāsts arī par attiecībām ar tēti un mammu, no kuru mājām pieaugot esam aizgājuši, stāsts par vecmāmiņu un vectētiņu, kuru iespējams vairs nav mūsu dzīvē un arī stāsts par māsu vai brāli, kur bērnībā vienam otru bija jāpieskata, bet nu esam pieauguši un vairs nav nepieciešamas mūsu rūpes ikdienā.

Dzīve maina mūs un maina vietām, lai arī tas ir reizēm sapīgi, reizē arī dabīgi, ka mēs nemanot aizejam katrs savu dzīves turpmāko ceļu, līdz saprotam, ka – MĒS VAIRS NĒ.”

Dziesmas videoklipa prezentācija notika Panorama Plaza tirdzniecības centrā. Pasākuma laikā viesiem bija iespēja ne tikai pirmajiem redzēt “MĒS VAIRS NĒ” video versiju, bet arī baudīt īpašu Samantas Tīnas un viņas pavadošās grupas – bundzinieka Mārtiņa Opmaņa un trīs bekvokālistu, kuras kopā ar Samantu nākamā gada maijā kāps uz lielās Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuves Roterdamā, uzstāšanos. Singla pirmatskaņojuma laikā mūziķei uz skatuves pievienojās arī skaņdarba mūzikas autors, basģitārists Ingars Viļums.

 

Dziesmas nosaukums mūs pamudināja Samantu izaicināt dziesmu spēlē, jo arī citi mūziķi ir teikuši NĒ! Kam Viņi ir teikuši - nē? Un kas īsti ir šie mūziķi? Vai dziedātāja tos atpazina noklausoties trīs dziesmu fragmentus? Klausieties audio pielikumā.