Sākusies balsošana par Latvijas Radio 2 popa un roka dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” 2024. gada sezonas dziesmām.

„Mēs sākam meklēt 2024. gada vērtīgāko dziesmu. Pēc finālšova, kas krāšņi izskanēja 27. janvārī no Daugavpils olimpiskā centra, mūziķi mūsu aptaujas muzikālajos seifos „nogulda” savas jaunākās dziesmas. Aicinām klausītājus un fanus atbalstīt savus favorītus arī turpmāk,”

stāsta Latvijas Radio 2 direktors Kaspars Mauriņš.

Balsot iespējams šeit!

Mūziķi un ikviens klausītājs ir aicināts informēt Radio par jaunajām dziesmām, ko iekļaut aptaujā. Pieteikumus gaidām e-pastā muzikalabanka@lr2.lv.  Nosūtot pieteikumu, mūziķiem ir jānorāda dziesmas autori, kā arī jāpievieno dziesmas mp3 vai wav fails, dziesmas relīze un foto.

“Muzikālā banka” ir Latvijas Radio 2 rīkota aptauja, kurā ik gadu klausītāji nosaka vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14.05 un sestdienās no plkst. 12.00. Visa gada garumā klausītāju balsojums nosaka nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Tradicionāli “Muzikālās bankas” gada aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu autori un izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju un žūrijas puses tiek novērtēti visaugstāk.

 “Muzikālā banka 2023” laurus plūca Dons ar dziesmu “Lauzto šķēpu karaļvalsts”. Par otru vērtīgāko dziesmu kļuva grupas “Sudden Lights” izpildītā dziesma “Mēs turpināmies”, savukārt trešo vietu ieņēma Antra Stafecka un Ivo Grīsniņš – Grīslis ar dziesmu “Dzīparos”.