25. oktobra Muzikālās bankas viesi bija grupas Rīmdari dalībnieks Reinis Radziņš un dziedātāja Baiba Bite. Viņi kopā radījuši dziesmu "Rītdiena".

“Šī dziesma ir turpinājums veiksmīgajai sadarbībai ar Baibu Biti. Pērn, kopīgā dziesma “Nesatikšanās” iekaroja daudzu klausītāju sirdis. Vēlamies turpināt šo sadarbību, jo Baibas balss ļoti piestāv dziesmas noskaņai un vēstījumam. Šoreiz dziesma ir mūsu dažādās interpretācijas par tēmu “Rītdiena”, kas rezultējusies rudenīgā pārdomu kompozīcijā”, stāsta Rīmdari.

 

“Sadarbība ar Rīmdariem man ir devusi lielu pieredzi kāpt uz lielākām skatuvēm, kā arī iepazīt dziesmu ierakstu procesu. Šogad daudz esam koncertējuši kopā, līdz ar to man ir patiess prieks, ka puiši piedāvāja piedalīties jaunajā dziesmā. Šķiet, ka esam atraduši kopīgu valodu un spējam papildināt viens otru”, turpina Baiba Bite.

 

Šis gads Rīmdariem bija koncertu pilns. Grupu varēja dzirdēt uz festivāla Summersound un hiphop festivāla Straume skatuvēm, dažādos sporta un novada svētkos. 

Raidījuma laikā Reinis Radziņš un Baiba Bite vērtēja Aivo Oska jauno singlu "Saderam". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!