16. maija Muzikālās bankas viesi bija repa apvienības "Rīmdari" dalībnieki - Reinis Radziņš un Krišs Baglais. Viņi izdevuši jaunu dziesmu "No sirds" un aicina uz pirmo Lielkoncertu.

“Jaunais singls “No sirds” spilgti iezīmē mūsu vērtības rakstot mūziku. Neatkartīgi no tā vai dziesmas ir jautras, vai melanhnoliskas, mēs vienmēr rakstām no sirds. Par spīti algoritmu laikmetam un topu ietekmei mūzikā, izskatās, ka klausītāji novērtē mūsu pieeju,” tā par jauno dziesmu Marshals.

 

Jau 8. jūnijā "Rīmdariem" paredzēts pirmais Lielkoncerts. Koncerts norisināsies Vidzemes Koncertzālē “CĒSIS”.

“Šogad mums ir plānotas lielas lietas - pirmais Lielkoncerts un pilnmetrāžas studijas plate. Tādēļ, videoklipā vēlējāmies simboliski parādīt kopā nobraukto ceļu, kas mūs ir aizvedis tālāk,” tā par videoklipu saka grupas dalībnieks Reinis Ragga. 

Rīmdari ir repa grupa no Cēsim. Grupā muzicē četri dalībnieki: Reinis Ragga, Brokss, Marshals un Krišs Baglais.

Raidījuma laikā Reinis un Krišs vērtēja dueta "Vēstulēs" otro singlu "Šī vasara". "Vēstulēs" ir divu jauniešu, Martas Krampes un Braiena Martinsona, veidotā muzikālā apvienība, kura pēc spilgtās debijas konkursā "Supernova" nāk klajā ar jaunu singlu, vēlot saviem klausītājiem izbaudīt skaistu un emocijām bagātu vasaru. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!