19. septembra Muzikālās bankas viesi bija grupas "Rīmdari" mūziķi - Reinis Radziņš (Reinis Ragga) un Jānis Bendiks (Marshals), kuri izdevuši jaunu dziesmu “Katrā elpas vilcienā” un tās video.

“Šī vasara Rīmdariem ir aizvadīta godam. Īpašs brīdis bija kāpt uz pašmāju skatuves Cēsīs. Koncertu apmeklēja vairāki tūkstoši klausītāju, visi dziedāja līdzi, neaprakstāma atmosfēra. Kā mēs teiktu grupā - NEREĀLI. Katra elpas vilciena vērts koncerts, ko iemūžinājām video,” tā par videoklipu saka grupas dalībnieks Reinis Ragga.

Rīmdaru koncertus šovasar varēja baudīt uz lielākām un mazākām skatuvēm visā Latvijā: Cēsīs, Jūrmalā, Aizputē, Talsos, Valmierā un Ragaciemā.

“Rakstīt mūziku ir viens. Kas cits ir to izpildīt klausītājiem, jo īpašiem tiem, kas dzird mūs pirmo reizi. Koncerti ir enerģijas apmaiņa, tie veido atmiņas, rada pozitīvas emocijas. Tieši tas iedvesmoja mūs uzrakstīt šo dziesmu. Mūzikā mēs ieliekam sirdi, lai katrs elpas vilciens būtu šo atmiņu vērts,” tā par jauno dziesmu Marshals.

Rīmdari ir repa grupa no Cēsim. Tās sastāvā darbojas Reinis Ragga, Brokss, Marshals un Krišs Baglais.

 

Raidījuma laikā "Rīmdaru" puiši vērtēja Laura Valtera jauno veikumu “Ārpus laika”. Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!

Balso par dziesmu šeit!