9. jūlija Muzikālās bankas viesis bija grupas "Rīgas Modes" solists Kalvis Bormanis. Kā priekšvēstnesi savam topošajam albumam grupa laidusi klajā singlu "Mīla uz mūžu" un publiskojusi arī dziesmas videoklipu.

“Mīla uz mūžu” seko singlam “Kalifornija” un ir otra publiskotā dziesma no gaidāmā “Rīgas Modes” jaunā albuma, kas tiks laists klajā nākamā gada pirmajā pusē. Jauno singlu “Rīgas Modes” dēvē par vienu no topošās plates stūrakmeņiem, kas iezīmē virzību pretī jauniem atklājumiem savā mūzikā. Dziesmas “Mīla uz mūžu” ierakstā piedalījusies arī saksofoniste Karlīna Priedēna un vokāliste Julianna Tīruma.

“Šī dziesma tapšanas laikā ir vairākkārt mainījusi savu nozīmi. Sākotnēji tā asociējās ar neizmantotām iespējām, tagad tā raisa cerības un būs viena no jauno albumu definējošajām dziesmām,” norāda grupas vokālists Kalvis Bormanis.

Jaunajai dziesmai tapis video sadarbībā ar operatoru Ritvaru Bluku, kā arī Oskaru Hendriksonu. “Mīla uz mūžu” producēšanā piedalījies arī skaņu inženieris Jānis Eglītis, bet īpašu paldies grupa saka kapteinim Ando par piedzīvojumu ar motorlaivu klipa filmēšanā.

 

Raidījuma laikā Kalvis vērtēja rolanda če skaņdarbu „dzīve tāda”.

“Dziesmas vēstījums ir salīdzinoši lakonisks, no vienas puses tas stāsta par dzīves svinēšanu, bet tajā pašā laikā dziesmas rakstīšana man lika aizdomāties, vai nereti aiz šīs svinēšanas izkārtnes neslēpjas aizmiršanās un citas problēmas.  Man šķiet, ka dziesmas saldsērīgais tonis komplimentē šādu vēstījumu,” stāsta rolands če.

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!