26. jūlija Muzikālās bankas viesis bija mūziķis RAUM jeb Reinis Straume. Viņš klausītāju vērtējumam nodeva savu dziesmu “K.O.”, kurā piedalās arī jaunā hip hopa cerība ZEĻĢIS (Jānis Zeļģis).

”“K.O.” vai “nokauts” ir par attiecībām ar asumu. Ir reizes, kad mīlestība ir maiga, klusa un piedodoša, bet šī nav tā dziesma. Saprāta balss varbūt tev virsū kliedz “nederi to, neļaujies, nožēlosi”, bet kaut kas otrā tā gāž no kātiem, ka teju viss šķiet tā vērts,” par dziesmu stāsta RAUM.

Jaunās dziesmas mūzika tika sarakstīta Tallinā vienā no īpaši veidotajām dziesmu rakstīšanas sesijām kopā ar talantīgo 21 gadus jauno igauņu producentu un mūziķi Karlu Killingu, ar kuru RAUM sadarbojies jau iepriekš, dziesmā ”Laimīgāks”. Dziesmas galvenais producents ir Arnis Račinskis, un tajā piedalās pašmāju reperis ZEĻĢIS.

”Sadarbība ar ZEĻĢI notika ļoti dabiski un viegli, lai gan pirms šīs dziesmas viens otru nepazinām. Sazinājāmies instagramā, arī Jānim bija ko teikt par apdziedāto tematu, tāpēc jau pēc dažām dienām dziesmā skanēja ZEĻĢA pants. Atzīšos, ka man pašam jau dziesmas pirmajā demo versijā bija skaidrs, ka otrajā pantā jāskan repam, un es pats uzrakstīju savu repa pantu, kuru, iespējams varēs dzirdēt tikai koncertos.”

 

 

Raidījuma laikā RAUM vērtēja "Prāta Vētras" un Asnates Rancānes skaņdarbu “Gads bez kalendāra”. Kāds bija viņa vērtējums? Klausieties audio pielikumā!