1. jūlija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķis RAUM, jeb Reinis Straume, kuram tapis otrais solo singls “Jumts brauc”.

Pēc veiksmīgas solo karjeras pieteikuma ar dziesmu “Laimīgāks”, kas tika izdota šī gada marta beigās, RAUM turpina radošo darbību ar jaunu skaņdarbu “Jumts brauc”. Dziesma ir tapusi vēl pagājušā gada stingro ierobežojumu laikā un atspoguļo tā brīža mūziķa sajūtas:

“Pēdējais gads ar astīti ir laiks, kad mēs visi tikām pārbaudīti gan fiziski, gan psiholoģiski. Tie, kas pirmīt bija pieraduši skriet, tika piekalti uz vietas. Tiem, kas bija pieraduši trokšņot, nācās iemācīties dzīvot klusumā. Kādi nu kuram tarakāni sāk līst ārā pie pietikami ilga spiediena? Ir OK nebūt OK, bet par to tad arī dažkārt vajadzētu ar kādu parunāt, un es runāju caur šo dziesmu.”

 

Raidījuma laikā mēs noskaidrojām, ka jumts ir tiešām "aizbraucis", bet vēlējāmies vēl nedaudz vairāk ar Reini parunāt par braukāšanas tēmu, tādēļ centāmies noskaidrot vai viņš ir braucis ar limuzīnu, kartingu, antīku auto, Siguldas vagoniņu, bet varbūt jājis ar zirgu vai lidojis ar helihopteru? To visu klausieties audio pielikumā!