8.septembrī Baiba sagaida projekta "Polar Pilots" dalībnieku Lauri Valteru, lai uzzinātu ko vairāk par 80ajiem un noguldīto dziesmu "1984".

Mūziķi Lauris Valters un Reinis Briģis, kuri darbojās kā Polar Pilots, piedāvā klausītājiem jau savu trešo singlu “1984”, kuram radīts arī īpašs video.

Paši mūziķi par dziesmu izsakās tā : “1984 ir Laura dzimšanas gads. Mēs esam 80-to gadu puikas un gribējām radīt kompozīciju par šo laiku, kad Latvija vēl bija PSRS sastāvā. Tolaik cilvēki pārvietojās ar žiguļiem, moskvičiem, klausījās “Zodiak” plates, populāra bija Mikrofona aptauja un pie veikaliem bieži garas rindas, lai gan veikalu plaukti bija tukši. Mēs, protams, to laiku atceramies maz, tāpēc varam pārspīlēt bērnības romantiku, kā jebkurš pieaugušais. Šis ir veltījums visiem mūsu vienaudžiem, 30-gadniekiem, kas atceras un spēj paironizēt par mūsu bērnības īpatnībām."

Dziesmai tapis arī video, kuru veidojis Valts Rinalds Bergmanis. 


Iedomāsimies, ka laika mašīna tik tiešām mūs aiznes atpakaļ uz 1984. gadu! Jau esam uzjautājuši mūsu klausītājiem, ko viņi atceras no 80to gadu sākuma un pajautājām arī Laurim kāda ir viņa bērnības garša un piedzīvojums. Klausies audio pielikumā!