8. jūnija Muzikālās bankas viesi bija ArtifexLV mūziķis Juris Ludženieks un jaunā dziedātāja ANNEMARIA, jo projekta ArtifexLV ietvaros tapusi vasarīga dziesma “Sapņoju par tevi”. Singla mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autore un izpildītāja ANNEMARIA.

Annemaria, jeb īstajā vārdā Annemarija Moiseja ir dziedātāja, kura izdevusi vairākus singlus, taču pirmo reizi sadarbojusies ar producentu Artifexlv. “Sapņoju par Tevi” stāsta par ilgošanos, mīlestību un atmiņām par dzīves skaistākajiem, notvertajiem mirkļiem, kas izdzīvoti siltākajās vasarās.

"Esmu priecīgs, ka varu turpināt sadarboties ar dažādiem Latvijas mūziķiem un radīt jaunas dziesmas! Zināju, ka “Sapņoju par Tevi” vēlos dzirdēt tieši ANNEMARIA balsi un, par lielu prieku man, viņa piekrita gan uzrakstīt dziesmas vārdus, gan to iedziedāt," priecājas Juris Ludženieks.

 

Līdz šim ArtifexLV izdevis dziesmas kopā ar Jāni Stībeli (‘’Lūdzu, neaizej’’), Elzu Rozentāli (‘’Sniegavīra noslēpums’’), Normundu Rutuli (‘’Visu gaišu),Intaru Busuli (“Atpakaļ”), Ati zviedri un Karīnu Tropu ( Vēlos dzīvot). Bet jau gada otrajā pusē gaidāma jauna sadarbība ar kādu latvijā zināmu izpildītāju.

Raidījuma laikā Juris Ludženieks un ANNEMARIA vērtēja vēl vienu mākslinieku, kurš sadarbojas ar citiem Latvijā zināmiem dziedātājiem. Ar jaunu singlu “Diskutē vēl” klajā nācis pašmāju mūziķis ZeBrene, šoreiz apvienojoties duetā ar dziedātāju Marku Rivu. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!