30. novembra Muzikālās bankas viesis bija ArtifexLV jeb Juris Ludženieks, kuram kopā ar Gunāru Kalniņu tapusi dziesma "Stāsti". Singla mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autors – Rihards Bērziņš, bet to iedziedājis Gunārs Kalniņš. Dziesma stāsta par satikšanos un par mīlestību, par nebaidīšanos uzticēties otram.

„Liels paldies Kristapam Krievkalnam, kurš, klausoties dziesmu, iedomājās, ka to varētu piedāvāt iedziedāt Gunāram Kalniņam. Protams, paldies arī Gunāram, ka viņš piekrita. Vasaras vidū viņi abi vienojās par laiku, kad varētu ierakstīt vokālu, un to arī izdarīja. Man atlika vien ķerties klāt pie dziesmas pabeigšanas,” par dziesmas tapšanu stāsta Juris Ludženieks.

Savukārt Gunārs Kalniņš smejoties atzīst:

„Biju pārsteigts, kad Kristaps mani uzrunāja. Sākumā nedaudz baidījos, vai, iedziedot dziesmu, neparādīsies kāds jocīgs akcents, jo latviski dziesmu sen nebiju iedziedājis. Tomēr Kristaps bija ļoti neatlaidīgs un pārliecināja mani, ka viss būs kārtībā.”

 

Par dziesmu balso šeit!

“Stāsti” producents ir Juris Ludženieks, un tā ir ierakstīta “JL ierakstu studijā”. Līdz šim ARTIFEXLV izdevis dziesmas kopā ar Jāni Stībeli („Lūdzu, neaizej”), Elzu Rozentāli („Sniegavīra noslēpums”), Normundu Rutuli („Visu gaišu”), Intaru Busuli („Atpakaļ”), Karīnu Tropu un Ati Zviedri („Vēlos dzīvot”) un ANNEMARIA („Sapņoju par tevi”).

Raidījuma laikā Juris Ludženieks vērtēja grupas “Z-Scars” jauno dziesmu “Tikai vienu labu vārdu”, kas ir trešais singls no 2024. gada februārī gaidāmā grupas jaunā, 7. studijas albuma. Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!