Gaidot lielo finālu, kas notiks jau šajā sestdienā, šodien uz studiju esam aicinājuši vienu no finālistiem – Lauri Reiniku. Ar dziesmu „Rīts pieneņpūkās” viņš mūs pārsteidza vasaras sākumā, un tā šī dziesma veiksmīgi nokļuvusi līdz lielajam finālam. Fināla balsojumā iekļuva arī otra Laura dziedātā dziesma "Tikai divi mēs", taču Laurim bija jāizvēlas viena no dziesmām, kuru laist uz balsojumu. Tā nu "Rīts Pieneņpūkās" ir finālā. Ar ko Lauris mūs pārsteigs šodien, kuras trīs no 15 fināla dziesmām viņam patīk vislabāk un kādas ir mūziķa aktualitātes, uzzini jau šodien 14:05!

Šo sestdien, 23.janvārī, Olimpiskajā centrā „Ventspils” notiks Latvijas Radio 2 rok un pop dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2014” apbalvošanas ceremonija. No plkst. 19:00 pasākuma tiešraide būs dzirdama Latvijas Radio 2, bet plkst. 21:15 ceremoniju varēs vērot arī LTV1.

Aptaujas noslēguma ceremonija  Ventspilī jau ierasti notiks krāšņi un iespaidīgi, un šogad tiks svinēta aptaujas sešpadsmit gadu ballītes noskaņās. Tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu „Muzikālā banka” vadītāju Baibu Palkavnieci, apbalvošanas ceremonijai būs arī vēl divi vadītāji no mūziķu vidus – grupas „Triānas parks” soliste Agnese Rakovska un „Dzelzs Vilks” līderis Juris Kaukulis. Visi finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas.

Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem Jura Kristona instrumentālās grupas vadībā  koncertu papildinās „Muzikālās Bankas” eksperti – Inga Šļubovska, Jānis Strazds, Valdis Muktupāvels, Raimonds Petrausks, Ance Krauze, Adrians Kukuvass, Daumants Kalniņš, Gunārs Jākobsons un Elita Veidemane.

 

Mīli tā, lai sajūt visi – Tava “Muzikālā banka”!