2. jūlija Muzikālajā Bankā viesojās humorroka grupas "Pirmais kurss" mūziķis Kārlis Zemītis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu “Sekotājs”. Tā ir dziesma no grupas otrā studijas albuma “Interkurss”, kas klausītājiem būs pieejams jau rudenī.

Grupas otrā albuma “Interkurss” otrais singls “Sekotājs” seko albuma pirmajam priekšvēstnesim - singlam “Mīlestība sāp”, kas turpina patiesas mīlestības meklējumus puišu dzīvēs. “Sekotājs” galvenais vēstījums ir par sekošanu savai sirds balsij, savai mīlai arī tad, ja mīla nav tik pretimnākoša, par ko dalās bundzinieks Valdis Avotiņš:

“Lielajā dzīvē iespējamas dažādas situācijas, bet šis skaņdarbs ir par pašu galveno – mīlestību, varbūt nedaudz biedējošu un pat maniakālu, bet tomēr īstu un patiesu mīlestību.”

Grupas basists Kārlis Zemītis labi pazīst sajūtu, kad gribas zināt vairāk un vairāk:

“Aicinu tevi doties ārā un pasekot sev svarīgiem cilvēkiem ne tikai soctīklos, bet arī tumšā naktī krūmos. Par to nav jākautrējas, taču labāk darīt visu, lai tevi nepamana, citādi var sanākt neveikla situācija”.

Dziesmas stāstu papildina grupas taustiņmeistars Aleksandrs Okonovs:

“Mums katram ir bijis periods, kad nomāc karsta vēlme pēc kādas īpašas sirsniņas. Tā vietā, lai “izietu uz kontaktu”, mēs atveram internetu un mēģinām uzzināt vairāk, kļūstot par īstiem sekotājiem.”

Raidījuma laikā Kārlis Zemītis atbildēja uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem. Kādiem? Klausieties audio pielikumā.