23. februāra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās humorroka grupas "Pirmais Kurss" mūziķis Aleksandrs Okonovs. Grupa izdevusi singlu “Izbrauciens” un videoklipu no 9. martā gaidāmā albuma “Interkurss”.

Singls “Izbrauciens” ļauj pakavēties atmiņu lentēs un kasetēs par bijušo, kad jauno vīriešu prātus nodarbināja ne tikai mīlestības problēmas, bet vēl daudzi citi dzīves šķēršļi, kuri apdziedāti grupas pirmajā debijas albumā “Problēmas”.

Pati dziesma, protams, ir salīdzināma ar to brīdi, kad visa kompānija sasēžas auto un dodas ceļā uz galamērķi, taču tad nevienam vēl nav nojausmas par to, kas viņus sagaida šajā ceļojumā. Tāda naiva un optimistiska pašmāju braucamdziesma, kas aizvedīs mūs un jūs līdz 9. martam, kad tiksimies ar mūsu ilgi gaidīto galamērķi – otro albumu “Interkurss”.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Video stāsts mūs atgriež atpakaļ nākotnē, kad viss bija krāsaināks, bet miglainā attēlā. Tomēr svarīgs jau nav attēls, bet gan saturs un tilpums. “Izbrauciens” iebrauc jūsu austiņās ar svaigi vecu vēstījumu par laiku, kad katrs brauciens bija īpašs un kasetēs paliekošs, par kādu šodien mēs varam tikai pasapņot.

Singla "Izbrauciens” vārdu un mūzikas autori ir grupa “Pirmais kurss”. Dziesmas mikss – Arnis Račinskis, masters – Kaspars Ansons, Krišjānis Geidāns. Dziesmas producents – Dāvis Mazurenko.

Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls), Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls).

 

Raidījuma laikā Aleksandrs Okonovs piedalījās braucienu spēlē, kurā viņam bija jāatoazīst citu izpildītāju dziesmas par braucieniem un izbraucieniem. Kā viņam veicās klausieties audio pielikumā!