29. jūnija Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Olafs Bergmanis, kurš klausītāju vērtējumam piedāvāja savu atgriešanās singlu „Tu nāc“.

Kas ir Olafs Bergmanis? Kāds atcerēsies viņu no grupas "C-Stones" laikiem 2000. gados. Olafs ir ventspilnieks, dzimis un audzis tur. Kad vidusskolā, tika uzrunāts pievienoties jauniešu popgrupai “Jūras akmentiņi”, viņš piekrita un tas bija liels dzīves pavērsiens. Ar to aizsākās Olafa mīlestība pret mūziku. Tā ļoti kontrastēja ar iepriekšējo nodarbi. Sports, un ne tas maigākais - džudo. Bet mūzika nekad viņu nebija palaidusi garā pavadā. Tā vienmēr bijusi blakus.

No mazajiem “Jūras akmentiņiem” radās grupa "C-Stones". Lielā skatuve, muzikālās kvalitātes izaugsme, atbildība pret klausītāju. Un neaprakstāmā sinerģija dāvāt un saņemt enerģiju caur radīšanu. Tā bija milzīga pieredze un pirmie iedīgļi radīt ko pašam. Tā atceras šo laiku Olafs. Un tad dziesma “Ko Tu ar mani dari?”, kas ir līdz šim zināmākais Olafa veikums. Bet, nekas nestāv uz vietas. Pēc vairākiem gadiem mūziķis piedāvā jaunu dziesmu “Tu nāc”, kas nes jaunu vēstījumu un dziļas sajūtas. Dziesma “Tu nāc” ir rudenī gaidāmā mini albūma “10 soļi” tituldziesma. Visu dziesmu vārdu un mūzikas autors ir pats Olafs.

Olafs par dziesmu saka:

“Bija laiks, kad dievināju kādu…

Un vārdi mūzikā ir atspoguļojums tam, lai izteiktu sevi. Katra vārda doma var būt neuztverama, bet vārdi savīsies ar katra iztēli un melodiju. Dzīvē ir dāvanas un nekas nenotiek tāpat. Divi dvēseliski radniecīgi cilvēki satikās un piedzīvoja ko neaprakstāmu. Un dziesma tapa. Pats albums, paredzēts, kā neliels ceļojums cauri man svarīgam dzīves posmam.

Sen neko nebiju izpaudis. Šķiet gadus piecus. Tam ir iemesls. Katru brīvdienu nekrītu citās emocijās. Mīlu mūziku, bet sevi spēju izteikt tikai augsti emocionālos brīžos. Te, protams, Paldies manai iedvesmai. No sirds novēlu šai dziesmai dzīvot un dāvāt vislaimīgākos brīžus kādam! ”

 

Raidījuma laikā Olafs Bergmanis vērtēja dziedātāja un mūzikas producenta, multi-instrumentālista - Rūdolfa Macata,  kurš uzstājas ar segvārdu “Vēstnieks”, singlu “STRāVA”, no gaidāmā albuma “FM NOSTALģiJA”, kas tiks izdots šovasar. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā.