31. oktobra Muzikālās bankas viesi bija grupas "Kautkaili" mūziķi - Kristīne Pāže, Didzis Bardovskis un Krists Krūskops. Pēc ilgākas muzikālās pauzes, grupa "Kautkaili" atgriezušies ar jaunu dziesmu “Ļauj man” un izziņo debijas albumu, kas iznāks 24. novembrī. Albuma iznākšanu grupa svinēs ar koncertu.

Par dziesmu “Ļauj man” grupas soliste un dziesmas teksta autore Kristīne Pāže stāsta:

“Apkārtējās sabiedrības radītie stereotipi un maldinošās ekspektācijas kalpojušas par iedvesmu šai muzikāli saulainajai dziesmai par ne tik saulaino cilvēka dabu. Reizēm ir vēlme iet pret straumi un izrauties no ierastā, pārspīlētā “man viss ir lieliski” burbuļa, tādējādi ļaujot sev pilnu emociju gammu.”

Dziesmu papildina tās video klips, ko veidojuši Artūrs Rudavs un Alfrēds Sebris. 

 

Par dziesmu balso šeit!

24. novembrī grupa laidīs klajā savu debijas albumu “Kāda jēga”.

“Šis albums būs pašterapeitisks attiecību vērojumu stāsts - par sevi, līdzcilvēkiem un mums kā sabiedrību, aicinot izzināt un pieņemt savus dziļumus. Dziesmu stāsti, kas gana ilgi dzīvojuši mūsu prātos, nu ar nepacietību gaida, kad tiks nodoti tālāk mūsu klausītājiem,” stāsta Kristīne.

Grupas klausītāji un mūzikas baudītāji aicināti uz albuma prezentācijas koncertu 24. novembrī Rīgā, M/Darbnīcā.

Raidījuma laikā grupas "Kautkaili" mūziķi vērtēja dziedātājas Ei Fe, kas līdz šim plašākai sabiedrībai bija zināma kā Anita Intaite, dziesmu "Neļauj sev bēgt". Singls ne tikai iepazīstina ar mākslinieces jauno identitāti, bet ir arī vēstnesis no tikko iznākušā albuma“Piedzīvot sevi”.